Domů » 7 titulů zasazených do cyberpunku

7 titulů zasazených do cyberpunku(3 minuty čtení)

Umíte si představit svět, kterému vládne umělé inteligence? Kde se zcela změnil řád věcí a společnosti? Svět cyberpunku, kde se střetává pokročilá technologie a my. V následujících tipech vás čekají hry, které na vás přenesou futuristickou vlnu. 

Cyberdrome 
Hra, která si svým kouzlem získala několik příznivců, potulujících se jako nadlidští ninjové po obrovské neonové aréně. S pomocí zbraní, které mají po ruce, sekají do všeho v nejužším kruhu, a hlavně do nepřátelským dronů, pálících smrtelnou salvu kulek proti nim. Ačkoliv byla tahle hra malým studentským projektem, rozhodně stojí za to si ji zahrát 

Hru si můžete zdarma stáhnout ve službě Steam 

Shadowrun Returns
U tohoto titulu se setkává temné fantasy a moderní svět cyberpunku. Je rok 2054 a kolem vás procházejí elfové, gnómové a trpaslíci, zatímco vy se snažíte zachránit svět. Ačkoliv se tato tahová strategie zprvu může zdát moc jednoduchá, postupem se boj stále ztěžuje a průběh hry závisí čistě na vašich rozhodnutích. A pozor, snadno se dostanete na místo, kde platí úplně jiná pravidla. 

Hru lze za 14,99 euro zakoupit ve službě Steam

>observer_
Hororová hra od tvůrců Layers of Fear. Co by se mohlo stát? Tenhle psycho horor vám zatají dech už po chvilce hraní. Zprvu si myslíte, že jde jen o detektivní vyšetřování. Jenže hra vás brzy vyvede z omylu a nedá ani na chvilku vydechnout. Občas se budete muset někomu dostat do hlavy, doslova. A nebude to pěkná podívaná. 

Hra může být vaše za 27,99 euro ve službě Steam 

Dex
Nenechte se odradit 2D grafikou, Dex je něco, co vás vtáhne do křesla a nepustí. Implantáty vám zajistí nadlidské schopnosti. Vy se potom už můžete jen rozhodnou, jaký způsob vám nejvíc vyhovuje – tichý zabiják nebo diplomat? Nebo si snad vyberete úplně jinou cestu? Postavte se protivníkům, hackujte a objevujte. 

Hru lze zakoupit ve službě Steam za 19,99 euro nebo si stáhnout její bezplatné demo

Sairento VR
Jedna VR záležitost, která vás uchvátí svým úžasným prostředím ve slow-motion momentech, kdy se odrážíte ode stěn, vrháte hvězdice nebo probodáváte mečem protivníka. Můžete hrát sámi, nebo s někým. Volba už je jen na vás. A stejně tak si můžete i zvolit zbraně, kterých je k dispozici nespočet. Udělejte si doma trochu místa a pusťte se do toho! 

Hra je na Steamu dostupná za 27,99 euro

Jazzpunk: Director’s Cut
Trochu z jiného soudku cyberpunk bere studio Necrophone Games, se svým Jazzpunk: Director´s Cut. Humorná adventura zasazená do alternativní reality studené války… co víc k tomu dodat. Pokud milujete easter eggy, tahle hra je jimi přímo prošpikovaná. Nebojí se utahovat si z filmů her a vlastně všeho populárního. Kromě výborného soundtracku a zajímavé grafiky na vás čekají ještě hádanky a samozřejmě mise, kde je všechno zmíněné dohromady. 

Hru můžete získat na Steamu za 12,49 euro

P.A.M.E.L.A.®
Právě jste se probudili z kryospánku ve městě Eden. Nebezpečného a temného města Eden. V tomhle utopickém světě se bráníte hi-tech zbraněmi, sbíráte různé předměty a vylepšujete si tím své vybavení. Uzavírejte spojenectví, objevujte pravdu o padlé civilizaci a přežijte. 

Hru můžete s předběžným přístupem zakoupit ve službě Steam za 22,99 euro

Have your say!

0 0

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.