Domů » Novinky ze světa CS:GO #6

Novinky ze světa CS:GO #6(2 minuty čtení)

Pomalu se blížíme k majoru 2019, již za týden budeme svědky velkého turnaje. Stále však frčí kauza Coldzera, kde se zjevně nedá mluvit o úplně přátelském odchodu. Styko už není v mouz a víte kdo je nekorunovaný clutch king? 

Coldzera
V rozhovoru pro ESPN Esport Brazil, Coldzera promluvil o své budoucnosti. Jeho hlavním plán je, se teď na nějakou chvíli přesunout od Evropy, kde se bude pokoušet nabrat formu, aby se pak k případnému týmu navrátil v dobré kondici. Coldzera se taktéž vyjádřil o svém vztahu ke svým bývalým hráčům, který v poslední době nebyl příliš pozitivní, právě z důvodu, že Coldzera chtěl tým dlouhodobě opustit. O Coldzeru mají dle zdrojů zájem asi čtyři nejmenované týmy. 

Styko do NoChance
Styko již od března hrál jako zapůjčený hráč v týmu NoChance, nicméně tým mouz ho teď uvolnil k úplnému přestupu do NoChance. Sestava NoChance teď vypadá takto: Maikelele, zehN, Styko, kRYSTAL, a Thomas. 

Cajunb a Optic Gaming
Hráč refrezh opouští tým Optic a nahradí ho Cajunb, který prostředí Optic gaming již trochu zná, protože spolu s konfigem a MSL dříve hráli v týmu Dignitas. Spolu s nimi v týmu bude hrát niko a TeSeS. 

Clutch king
Před nedávnem byla zveřejněna HLTV zajímavá statistika, kdo vyjde nejúspěšněji z Clutche. Podle HLTV je to hráč Xyp9x, který vyhrál v systému 1 versus X (1,2,3,4,5 hráčům), 228-krát. Za ním se drží Coldzera s 184 výhrami v oslabení a třetí je jeho bývalí kolega Fallen (176).

ECS season 8
Poosmé uvidíme další ECS ligu, kvalifikace se budou konat od 18. – 25. srpna, a další turnaje s kvalifikačním spotem budou následovat. Finále se bude konat v severní Americe, aréna bude upřesněna. 

Have your say!

0 0

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.