Domů » Origin Access opět rozšíří svou knihovnu her

Origin Access opět rozšíří svou knihovnu her(2 minuty čtení)

Pokud vlastníte členství Origin Access, jistě víte, že si můžete zahrát více než 200 her. Tento počet se 20. srpna zase o něco rozroste, konkrétně o dalších sedm titulů.

Hned první hra, která se v Origin Access objeví, je loňský Vampyr. Pokud patříte mezi ty, co hru stále míjeli, nyní máte možnost to napravit. Podíváte se v ní do Velké Británie 20. století, kde řádí španělská chřipka. Coby Dr. Jonathan Reid se vydáváte na pomoc, ovšem cestou se z vás stane upír, který pro své přežití (jak jinak) potřebuje krev. Pro lékaře však není tak jednoduché rozhodnout se, koho zabít a tak vás čeká spoustu morálních dilemat.

Druhou hrou je akční RPG Warhammer: Chaosbane, které se v mnohém inspirovalo u známého Diabla. Tato hra navíc bude exkluzivně pro Origin Access Premier, díky kterému získáte přístup do Magnus Edition, tedy edice se základní hrou, balíčkem deluxe a season passem. Jako další se objeví pixelovka The Escapists, kde se budete snažit utéci z vězení. Hra se dokonce dočkala verze s tématikou The Walking Dead, tu ale bohužel musíte zakoupit zvlášť. Na Originu samozřejmě nezapomínají ani na hráče, kteří mají rádi kooperaci na jedné konzoli. Pro ně je připraveno Overcooked: Gourmet Edition, kde vaříte s kamarády různá jídla. Na konec přibudou menší arkádové tituly Mugsters, Yoku’s Island Express či Renowned Explorers: International Society.

Pokud tedy Origin Access ještě nevyužíváte, mohou být tyto hry hlavním lákadlem tuto službu alespoň vyzkoušet. Předplatné Origin Access stojí 104 Kč na měsíc nebo 650 Kč na rok. V případě prémiové verze je to 390 Kč za měsíc nebo 2600 Kč za rok. Nutno podotknout, že služba je prozatím dostupná pouze pro PC.

Source :

GamesRadar

Have your say!

0 0

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.