Domů » Chceš být součástí herní branže? Přidej se do SkillZone týmu!

Chceš být součástí herní branže? Přidej se do SkillZone týmu!

Pro dobráky se vždy najde místo!

Práce v gamingu je pro mnohé pařany splněným snem. Pokud jste z toho snílkovského stavu ještě nevyrostli, nyní máte skvělou příležitost vplout do herního rybníčku – hledáme totiž posily do našeho SkillZone týmu! Míst je u nás více než dost – jak v herním klubu, tak na eventech, v koutku pro streamery, grafiky a programátory.

Dobrovolníci a brigádníci

Ještě se necítíte na fulltime job? Můžete nám pomáhat na akcích a streamech! Dobrovolníků není nikdy dost a pro mnohé to může být zajímavá startovní pozice, jak se dostat do centra dění naší české herní scény. Jezdíme na ryze herní výstavy, e-sportové turnaje, fantasy festivaly i youtuberské akce, příležitostí je tudíž více než dost.

Ti, kteří se nám osvědčí, budeme oslovovat přednostně na gamingové brigády a další aktivity pod vlajkou SkillZone. Nejlepší spolupracovníky pak rádi přivítáme do core týmu. Pokyny jsou stejně jako u položky výše – napište nám na dobrovolnici@skillzone.cz a připojte i motivační dopis.

Ano, i tuto akcičku jsme měli na starost. Pomocníci se mohli zavěsit společně se zbytkem týmu na jeřábu. 🙂

Práce na plný úvazek
(Aktuálně nenabíráme)

Aktuálně sháníme poctivce do SkillZone v Praze na Žižkově, který by se staral o bezproblémový chod herního klubu a baru s občerstvením. To vše uvnitř do červena laděné herny s nadupanými SkillZone kompy které se nově i prodávají na czc.cz.

Pozice je vhodná pro absolventy – nejde o brigádu. Technicky zdatnější mají hned do začátku plusové body. Pokud máte zájem pracovat v našem pařanském doupěti, pošlete CV i motivační dopis na prace@skillzone.cz.

Nezapomeňte dodat, co všechno umíte a jakým způsobem můžete být přínosem pro SkillZone. I obsluha v herním klubu se samozřejmě může zapojit do dalších aktivit a projektů, od streamů po eventy a redakční záležitosti. 

I strejda Sam vás chce ve Skillu!

… a pro ostatní

Stejně tak se nebráníme jakékoliv spolupráci okolo webu, streamování, střihu videí či grafiky. Pokud věříte, že máme dovednosti, které by nám mohly být k užitku, nebojte se nám napsat na boss@skillzone.cz. Třeba vymyslíme něco zajímavého!

Třeba to budete vy, kdo se s námi příště podívá na ESL One v Kolíně nad Rýnem!

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.