Domů » Streamer Donato projel na longboardu trasu z Košic do Bratislavy

Streamer Donato projel na longboardu trasu z Košic do Bratislavy(1 minuta čtení)

Kyberšikana je dlouhodobě diskutované téma a velký společenský problém. Známý streamer DonatoLIVE se proto v rámci osvěty rozhodl projet Slovensko na elektrickém longboardu.

A to konkrétně trasu Košice – Bratislava, kdy to vzal například přes Prešov, Poprad, Bešeňovou, Banskou Bystrici a další města. Samozřejmě se na cestu nevydal sám, ale doprovázel ho celý tým přátel a také jeho sestra. Akci zaštiťovala spousta sponzorů, jmenujme například T-Mobile nebo firmu AUTO-IMPEX, která jim zapůjčila dva elektromobily (Nissan Leaf, eNV200) a Nissan Navara.

Celá cesta trvala deset dní, od 29. 7. do 7. 8. a Donato ji skutečně dokončil, i za mnohdy nehostinných podmínek. Několikrát zažil déšť, kdy si sice oblékl nepromokavý „úbor“, což však pomohlo jen zčásti. Samozřejmě nezapomněl na všechny ochranné prvky, včetně pořádné přilby. Bohužel se nevyhnul pádu, při kterém naštěstí nedošlo ke zranění. Vypjatou situaci zažil v okamžiku, kdy byl on i celý jeho doprovod ohrožen řidičem dodávky. Nakonec ale bezpečně dorazil do Eurovei v Bratislavě, což následně oslavil na afterparty. 

Slovenský streamer DonatoLIVE, vlastním jménem Donato Moriconi, vysílá na platformě Twitch od roku 2015. Pochází z Bratislavy a za své neobvyklé jméno vděčí svému otci, který je Ital. Streamovat prý začal proto, že se cítil osamělý. Videa z každého dne akce můžete zhlédnout na kanále Ruka Hore, který jakožto mediální partner poskytl Donatovi svůj kanál. Na první díl se můžete podívat zde.

Have your say!

0 0

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.