Domů » Ve hře Control můžete prozkoumat každý kout

Ve hře Control můžete prozkoumat každý kout(1 minuta čtení)

Hra Control se nezadržitelně blíží a jak to tak bývá, tvůrci nás i před vydáním zásobují novými informacemi, aby nás navnadili k nákupu. Nyní se o Control rozhovořil jeden z režisérů hry Mikael Kasurinen, který popisuje průzkum světa.

„Hra obsahuje spoustu hádanek a herních předmětů, které můžete najít. Je toho víc než našich předchozích hrách. Naším cílem bylo vytvořit živý svět plný záhad, ve kterém hráči mohou najít různé předměty nebo vyřešit hádanku a získat tak informace o okolním světě. Vytvořili jsme takové hádanky, aby zapadaly přesně do dané situace ve hře a snažili jsme se aby se moc neopakovaly. Setkáte se tedy s hádankami příběhovými nebo naopak s nějakou, co využívá herní mechaniky, jako je práce s fyzikou.”

Tvůrci také podotýkají, že místo, aby hráči hráli hru víckrát, nabídnou jim veliký svět, kde vše objeví jen ti nejlepší. Je tedy možné, že na některé věci zkrátka nenarazíme. Prozkoumávat svět Control bude tedy výzva a mnohdy nás asi překvapí, co najdeme. Každopádně se můžeme těšit na rozmanitý svět, ve kterém jistě strávíme spoustu času.

Control vychází již 27. srpna pro Microsoft PC, PS4 a Xbox One. Vzhledem k tomu, že na hře pracuje studio Remedy, které nám například přineslo Maxe Payna, nebo Quantum Break, máme se jistě na co těšit.

Have your say!

0 0

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.